VÆGSKULPTUR, træ, Hammerhammer, Margot Anderzon, Mönsterås.

249141. VÆGSKULPTUR, træ, Hammerhammer, Margot Anderzon, Mönsterås.

27,2 x 25,5 cm.
Signeret og dateret -95.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

27,2 x 25,5 cm.
Signeret og dateret -95.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.479