Sæt LEGETØJ, 4 dele, inklusive Japan, anden halvdel af det 20. århundrede.
249055. Sæt LEGETØJ, 4 dele, inklusive Japan, anden halvdel af det 20. århundrede.
"Space Patrol 2019", Lavet i Japan, højde 9, diameter 20 cm.
"Radiobil", Fremstillet i Vesttyskland, højde 5 cm.
Bil med rumtema, længde 34 cm Militærbåd, Made in Japan, længde 28 cm.
Slitage, defekter, ufuldstændig, ridser, manglende dele på alle.