VÆGHYLDE, forgyldt bronze, art nouveau, 1900-tallet.

24886. VÆGHYLDE, forgyldt bronze, art nouveau, 1900-tallet.

Forgyldt bronze / mahogni Højde 15 cm.

slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

slitage.

Antal besøg: 1.640