SKIBSRAT, træ, 1900-tallet.

SKIBSRAT, træ, 1900-tallet.
2488170. SKIBSRAT, træ, 1900-tallet.

Bejdset hårdttræ. Detaljer i messing. Diameter ca 92 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 383