VAS, stentøj, Gunnar Nylund, Rörstrand / Lidköping, Unic, signeret.

24874. VAS, stentøj, Gunnar Nylund, Rörstrand / Lidköping, Unic, signeret.

Hvid glasur, signeret NYLUND RÖRSTRAND LIDKÖPING HÅND - DREJET UNIC. Højde ca 7 cm.

Mærker og mindre krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.373