EJNAR KOHLMANN. Olie på lærred, træ ved søen, signeret.

248569. EJNAR KOHLMANN. Olie på lærred, træ ved søen, signeret.

50 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.285