CYKEL, 3-hjulet, 20″, Lyfco, batteridrevet (uden batteri).

2485357. CYKEL, 3-hjulet, 20″, Lyfco, batteridrevet (uden batteri).

Seks gear, kurv med låg bagpå.
Batteri kan købes for 3.700 SEK.

Brugsslitage. Sparsomt brugt. Mangler batteri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 961