SEKRETÆR, med intarsia, senbarokstil, 20. århundrede.

248520. SEKRETÆR, med intarsia, senbarokstil, 20. århundrede.

Sekretær med to skuffer og skriveklap med underliggende inderside Længde 88, bredde 37, højde 89 cm.

Finerrevner og mindre finertab, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.877