LAVOARER, 1 par, ungdom, ca 1910.

24846. LAVOARER, 1 par, ungdom, ca 1910.

Opklappelig top. Fineret med eg og messing beslag. Længde 62, bredde 52, højde 85 cm.

Brugsslitage og mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.047