SOFA, italiensk rokokostil, 20. århundrede.

248451. SOFA, italiensk rokokostil, 20. århundrede.

Sofa længde ca. 205 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofa længde ca. 205 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.882