LEGETØJ, cadillac -51, Marusan "Series 62".

248191. LEGETØJ, cadillac -51, Marusan "Series 62".

Længde 31 cm.

Brugsslitage, batteridæksel løst, forlygter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 31 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.829