VICTORINO BERBEGAL CAPELO. Landskab.

2480744. VICTORINO BERBEGAL CAPELO. Landskab.

Olie på lærred
Signeret
68,5x105 cm.

Små fejl. Malet og forgyldt træramme, med defekter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
68,5x105 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 243