SPISEBORD, midten af det 20. århundrede.

2479930. SPISEBORD, midten af det 20. århundrede.

Stel af bejdset hårdttræ. Plade med lamineret perstorpplade. To udtræksskiver på 30 cm. Længde ca 80 cm. Bredde ca 75 cm. Højde ca 75 cm.

Brugsslitage. Ridser, pletter og slag. Laminat løst i hjørner. Senere tilføjelser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 372