Kommode, Karl Johan, 1800-tallet.

247993. Kommode, Karl Johan, 1800-tallet.

Længde 90, bredde 43,5, højde 83,5 cm.

Slitage, mærker, ridser. Nøglen er låst i den nederste skuffelås. Lås defekt. Renoveret/suppleret. Revner, skader. Senere rekord.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 612