DANIEL SANO. Litografi, signeret og nummereret 16/50.

247966. DANIEL SANO. Litografi, signeret og nummereret 16/50.

72 x 53 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

72 x 53 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.044