RUBIÓ. Landskab.

RUBIÓ. Landskab.
2478903. RUBIÓ. Landskab.

Olie på lærred Signeret og dateret 1967 46x38 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
2478903. RUBIÓ. Landskab.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 167