PABLO PICASSO. EFTER. TYRE OG TYREFÆGTER. OFFSET LITOGRAFI PÅ PAPIR.

2478760. PABLO PICASSO. EFTER. TYRE OG TYREFÆGTER. OFFSET LITOGRAFI PÅ PAPIR.

Dateret på plade 8/7/59 37,5x27 cm. i sække.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 321