BERTIL LUNDQVIST. Oliemaleri på Panel, "Strömsbro", 20. århundrede.

247874. BERTIL LUNDQVIST. Oliemaleri på Panel, "Strömsbro", 20. århundrede.

61 x 50 cm.
Underskrevet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 50 cm.
Underskrevet.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.067