TE-SÆT, TRE DELE.

TE-SÆT, TRE DELE.
2477259. TE-SÆT, TRE DELE.

Sølv og sortfarvet træ England, stemplet Chester 1905, tekande længde 23 cm, vægt 625 gram.

Brugsslitage, hukommelsesgravering.

Få foretaget en gratis vurdering!
2477259. TE-SÆT, TRE DELE.

Antal besøg: 249