TØNDE, tin, 1800-tallet.

TØNDE, tin, 1800-tallet.
2477118. TØNDE, tin, 1800-tallet.

Utydeligt stemplet Diameter 34 cm, vægt ca 1400 gram.

Brugstilstand, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand, ridser.

Antal besøg: 441