ALAIN THOMAS. Farvelitografi.

ALAIN THOMAS. Farvelitografi.
2476403. ALAIN THOMAS. Farvelitografi.

Surrealistisk landskab. Signeret og nummereret 71/150 ex. Dateret -76. 37x50 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 440