MAX ACKERMANN. Komposition på sort baggrund (91-2).

2476208. MAX ACKERMANN. Komposition på sort baggrund (91-2).

Komposition på sort baggrund. 1960 farve serigrafi. 53x36 cm. EA i blyant nederst til venstre (epreuve d'artist). Signeret og dateret nederst til højre.

God stand.

Tema

ART

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Tema

ART

Art and Design Auctions
Antal besøg: 504