SPEJL, træ og gips, forgyldt, nyrokoko.

247512. SPEJL, træ og gips, forgyldt, nyrokoko.

Højde 238 cm.
Bredde 99 cm.

Dekorative elementer mangler.
Reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 238 cm.
Bredde 99 cm.

Dekorative elementer mangler.
Reparationer.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.009