BOJAN, keramik, 1800-tallets Kina.

24745. BOJAN, keramik, 1800-tallets Kina.

Pagodemotiv i underglasur blå. H 17 cm.

Almindelig Brugsslitage, låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.258