SVEN PALM. Krus, stentøj, Höganäs, signeret.

247440. SVEN PALM. Krus, stentøj, Höganäs, signeret.

Højde 36 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 36 cm.

Let Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.771