INGEBORG LUNDIN. SKÅL, glas, Orrefors.signeret.

247433. INGEBORG LUNDIN. SKÅL, glas, Orrefors.signeret.

Mærket Orrefors D 4140 - 121 Højde 8,5 cm.
Diameter 12 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 12 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.177