PILLEETUSKE, sterlingsølv, Danmark 1932.

2474293. PILLEETUSKE, sterlingsølv, Danmark 1932.

Rundt, indvendigt forgyldt låg med dekoration af Bertel Thorvaldsens Venus. Diameter 5 cm, højde 1,5 cm.

Mindre slitage, buler, kan ikke lukkes helt.

Tema

Edition Argent

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Edition Argent

Antal besøg: 500