247407. SPISEMØBLER 6 del. Midten af det 20. århundrede.
Bordets længde er 129 cm. Højde 76 cm. Bredde 85 cm og to tillægsplader bredde 46 cm / stk. Skabshøjde 150 cm. Længde 118 cm. Dybde 44 cm.
Brugsslitage og enkelte pletter på toppen af skabet.
Nøgle/nøgler findes