HAVEMØBLER, 9 dele, teaktræ, Covent Garden, moderne.

2473210. HAVEMØBLER, 9 dele, teaktræ, Covent Garden, moderne.

Otte stole med sammenklappelige ryglæn. Bordets længde ca 170, bredde 100, højde 71 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.834