BALLPOINT PEN, Cross Company, Irland. 20. århundrede.

247282. BALLPOINT PEN, Cross Company, Irland. 20. århundrede.

14 øre forgyldt. Længde: 13 cm. Med læderetui.

Med tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med tegn på brug.

HannoVerum
Antal besøg: 976