TASKE, Michael Kors, lædertaske, sort/leopard/guld.

2472491. TASKE, Michael Kors, lædertaske, sort/leopard/guld.

Håndtaske fra Michael Kors i sort læder og farvet pels og guldfarvede detaljer. Tasken måler: bredde ca 16,5 cm, højde: ca 12 cm, dybde: ca 6,5 cm. Skulderremmen/kæden kan justeres i 2 forskellige længder.

Lettere brugsspor, næsten ny stand. Støvpose mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 767