BORDLAMPE, Wofi Leuchten, Tyskland.

2471518. BORDLAMPE, Wofi Leuchten, Tyskland.

Kugleformet glaskop. Et lyspunkt. Højde ca 25 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 938