Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
OLUF WOLMER JACOBSEN. "Gamla Lund" Olie på lærred, signeret W Jakobsen.
247111. OLUF WOLMER JACOBSEN. "Gamla Lund" Olie på lærred, signeret W Jakobsen.
19x23 cm.
Vis hele teksten
Bobler.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
19x23 cm.
Vis hele teksten
Bobler.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
5.726