STOKKE, ERGONOMISK KNÆLSTOL.

STOKKE, ERGONOMISK KNÆLSTOL.
2470188. STOKKE, ERGONOMISK KNÆLSTOL.

Træramme, Betræk i blåt imiteret læder. Mærket Stokke Højde: ca 54 cm.

Ramme med enkelte ridser. Polstring med pletter. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 601