LÆNESTOL, muligvis Danmark, omkring midten af 1900-tallet.

246943. LÆNESTOL, muligvis Danmark, omkring midten af 1900-tallet.

Løse hynder. Gummibånd mærket "Fagas, Patent App, Made in Denmark".

Slitage, mærker, ridser, stød. Gummibånd med skader og mangler delvist. Sæde suppleret med løs top.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.891