Sæt , herunder "Rådabruk Rödvinge" og "Vår" Rörstrand.

246918. Sæt , herunder "Rådabruk Rödvinge" og "Vår" Rörstrand.

6 dele "Pyro" Wilhelm Kåge Gustavsberg.
3 dele "Rådabruk Rödvinge" Röstrand.
1 del Rörstrand 19 dele "Forår" Rörstrand.
8 dele, pink, Arabia 3 tekopper med underkop Gefle "Ruby".

Slitage, skader, krakeleringer. Farve retoucher.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.073