TAGFOTOGENLAMPE, Majolika. Den første del af det 20. århundrede.

246896. TAGFOTOGENLAMPE, Majolika. Den første del af det 20. århundrede.

Seks lette arme, højde ca. 90 cm. Diameter 60 cm.

Ikke komplet, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke komplet, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 719