AGUSTÍ PUIG. Tyrefægtningskort.

2468234. AGUSTÍ PUIG. Tyrefægtningskort.

Blandede medier på papir
Signeret og dateret 1997
29,5x41,8 cm.

Oxidation og klæbemiddelmærkning. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Blandede medier på papir
Signeret og dateret 1997
29,5x41,8 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Antal besøg: 233