2467415. LOMMEUR, 4 stk, sølv/metal/dobbelt.
Lommeur, metal, urskive med malet dekoration af blomster, diam 4,5 cm. Nøglering Lommeur, ydre urkasse i sølv, anker. Diam 4,5 cm Damelommeur, dobbelt/metal med blomsterdekoration på bagsiden. Diam 2,8 cm Dame lommeur, dobbelt/metal, diam 2,8 cm.
Brugsslitage, ridser, mærker.
Nøgletrækkeren med revner og skader på skiven. Ikke funktionstestet.
Lommeuret, ankerløb starter ved test, urskive med revner Dame-lommeuret virker ikke. Den ene har en revne på glasset.
Funktionalitet kan ikke garanteres. Ikke fuldt gennemgået.
Brugsslitage, ridser, mærker.