TILLOTSON (MICHAEL) DWIN BRAMALL, SIGNERT OG INDSKRIVET.
2465296. TILLOTSON (MICHAEL) DWIN BRAMALL, SIGNERT OG INDSKRIVET.
LIMB (SUE) OG CORDINGLEY (PATRICK) Kaptajn Oates, signeret, LAMB (RICHARD) Montgomery i Europa, signeret, og en samling på 44 andre om krig, regiments biografi og selvbiografi (47).