Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Växjö Auktionskammare
Kunst
Malerie
ELSA MÅRTENSSON. Landevej med huse. Olie på Panel, signeret E. Mårtensson.
246500. ELSA MÅRTENSSON. Landevej med huse. Olie på Panel, signeret E. Mårtensson.
64 x 43 cm.
Vis hele teksten
Tab af farve.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
64 x 43 cm.
Vis hele teksten
Tab af farve.
Växjö Auktionskammare
Antal besøg:
6.524