GLASSERVICE, 32 stk, "Strict", Bengt Orup for Johansfors.

246458. GLASSERVICE, 32 stk, "Strict", Bengt Orup for Johansfors.

12 stk Tallerkener 11 stk Glas 9 stk Skåle.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.643