BOGERYLDE, 6 dele i eg, IKEA.

BOGERYLDE, 6 dele i eg, IKEA.
2464446. BOGERYLDE, 6 dele i eg, IKEA.

Bogreol i egefiner, 6 dele bestående af: overskab med skydelåger og hyldeinteriør, samt reol, begge mål: bredde 80, dybde 25, højde 100 cm.
4 underskabe med skuffe og skabsinteriør, alle mål: bredde 80, dybde 40, højde 48 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, pletter og afvisning af finer. En hylde udskiftet. Der mangler hyldestøtter til en hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 589