2464446. BOGERYLDE, 6 dele i eg, IKEA.
Bogreol i egefiner, 6 dele bestående af: overskab med skydelåger og hyldeinteriør, samt reol, begge mål: bredde 80, dybde 25, højde 100 cm.
4 underskabe med skuffe og skabsinteriør, alle mål: bredde 80, dybde 40, højde 48 cm.
Brugsslitage, ridser og mærker, pletter og afvisning af finer. En hylde udskiftet. Der mangler hyldestøtter til en hylde.