F. SÁNCHEZ. fiskere.

F. SÁNCHEZ. fiskere.
2463489. F. SÁNCHEZ. fiskere.

Olie på lærred Signeret. På båren, stempel fra Robira-galleriet (Escudellers, 5, Barcelona) 60x100 cm.

Mindre fejl. Stel i lakeret træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
2463489. F. SÁNCHEZ. fiskere.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 355