HAL MØBLER og SPEJL, Sverige, 20. århundrede.

246343. HAL MØBLER og SPEJL, Sverige, 20. århundrede.

Løs skuffedel, længde ca. 120 cm Spejlhøjde ca. 125 cm.

Slitage, ridser, stød, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 698