ARMBANDUR, Exacta, 14 K guld.

ARMBANDUR, Exacta, 14 K guld.
2462707. ARMBANDUR, Exacta, 14 K guld.

Diameter 34 mm.

Brugsslitage med ridser og bearbejdet på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 34 mm.

Antal besøg: 651