RUNE ROCKSTRÖM. Mixed media, signeret og dateret 56.

246173. RUNE ROCKSTRÖM. Mixed media, signeret og dateret 56.

Motiv fra Stockholm.
Ca. 22x29 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv fra Stockholm.
Ca. 22x29 cm.

Antal besøg: 825