ARBEJDSBORD, Perstorp bordplade med hvidmalet metalfod.

246164. ARBEJDSBORD, Perstorp bordplade med hvidmalet metalfod.

Diameter 200, højde 73 cm.

Brugsslitage og skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 200, højde 73 cm.

Antal besøg: 748