SEKRETÆR, funktionel, 1930'erne / 40'erne.

24608. SEKRETÆR, funktionel, 1930'erne / 40'erne.

Fineret med mahogni. Interiør med seks skuffer og rum. Længde 85, bredde 40, højde 102 cm. Nøgle mangler.

Slid og blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid og blå mærker.

Antal besøg: 2.037