OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, en signeret FM Swainson.

245967. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, en signeret FM Swainson.

Ca. 8x8 og 14x14 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 8x8 og 14x14 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.672